Arizatespitcihazi.com sitesinde, hızlı ve güvenli bir şekilde arıza tespit cihazlarına ulaşabilirsiniz . Tıklayarak alışverişe başlayın.

Close
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  rocket

  TNT / DHL

  WORLDWIDE SHIPPING
  tech_support

  REMOTE SUPPORT

  CLICK HERE
  best-seller

  TRUSTED SHOPPING

  100% CUSTOMER HAPPINESS
  Filters
  Para Birimi
  Ara

  StageX Harita Düzenleme Yazılımı Nedir?

  StageX Harita Düzenleme Yazılımı Nedir?

  StageX Harita Düzenleme Yazılımı Nedir?

  Araç performansını arttırmanın birçok yolu vardır ancak en yaygın ve basit olanı Chiptuning işlemleridir.

  Bu temel işlem hepimizin en az bir kez duyduğu chiptuning işlemi ile gerçekleşir. Bu chiptuning işlemlerini gerçekleştirmek için ECU programlama cihazının yanı sıra yazılım programlarına da ihtiyaç duyarız.

  Bu düzenleme programlarından biri de StageX harita düzenleme yazılımıdır. Bu yazılım daha çok Flex ECU programlama cihazıyla tanıdığımız Magicmotorsport tarafından geliştirildi.

  Cihaz noktasında bizlere gerçekten iyi imkanlar sunan Magicmotorsport, yazılım noktasında da bizlere büyük imkanlar sunmuştur.

  Neden StageX Harita Düzenleme Yazılımı kullanılmalı?

  StageX harita düzenleme yazılımı ECU haritalarının düzenlenmesi konusunda izin vermektedir. Böylece bu yazılım ile ECU programlama cihazı ile aldığımız dosyayı düzenleyebiliyoruz.

  Bu düzenlemeler chiptuning, DPF çözümleri, Adblue çözümleri, EGR çözümleri gibi işlemleri içerir.

  Magicmotorsport tarafından geliştirilen StageX harita düzenleme yazılımı, içerdiği yeni fonksiyonlar sayesinde bu işlemlerin basit bir şekilde yapılmasına izin veriyor.

  StageX Harita Düzenleme Yazılımı fonksiyonları:,

  StageX harita düzenleme yazılımı, içerisindeki yapay zeka ile birlikte ECU ve TCU'ların kalibrasyon tablolarını tanımlayarak bizlere kolay bir modifikasyon avantajı sağlıyor.

  Tüm bunları hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz. Bunun dışında, DTC silme gibi çok önemli bir işlemi kolayca gerçekleştirmemize izin verir.

  StageX harita düzenleme yazılımının gelişmiş işlevlerinden bahsedecek olursak, bunlar

  Harita paketi tanıma: Bu fonksiyon ile ECU ve TCU en iyi kalibrasyon için otomatik olarak taranır. 2D ve 3D grafiklerle araç parametrelerini değiştirmek için kalibrasyon dosyalarını tanımlar.

  DTC Kaldırma Modülü: Bu fonksiyon ile araçtaki tüm DTC kodlarını tek tıklama ile araçtan tarayabilir ve temizleyebilirsiniz.

  Çözümler Modülü: Bu fonksiyon ile değiştirilen dosyayı orijinal dosya ile karşılaştırabilirsiniz.

  MOD Dosyası: Magicmotorsport, performansı artırmak için bize sürekli bir dosya değiştirme hizmeti sunar.

  Sürücü Haritası: Bu fonksiyon ile özelleştirilmiş sürücüler ve haritalar oluşturulabilir ve kullanıcılar ayrıca haritalar oluşturabilir ve kaydedebilir.

  Checksum: Bu fonksiyon ile çoğu aracın motor kalibrasyon belleğindeki sağlama toplamını araştırır ve tanımlar.

  Magicmotorsport tarafından geliştirilen StageX harita düzenleme yazılımından kısaca bahsetmek istersek;

  Bu yazılım kullanıcılara büyük yenilikler kazandıran, kendini geliştirerek kullanıcıları da geliştiren, içerdiği yapay zeka ile kullanıcıların işini çok kolaylaştıran bir harita düzenleme yazılımıdır.

  Yorumunuzu bırakın
  ShippingBanner