Arizatespitcihazi.com sitesinde, hızlı ve güvenli bir şekilde arıza tespit cihazlarına ulaşabilirsiniz . Tıklayarak alışverişe başlayın.

Close
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  rocket

  TNT / DHL

  WORLDWIDE SHIPPING
  tech_support

  REMOTE SUPPORT

  CLICK HERE
  best-seller

  TRUSTED SHOPPING

  100% CUSTOMER HAPPINESS
  Filters
  Para Birimi
  Ara

  HaynesPro VividWorkshop Araç Tamir Kataloğu

  26.761,450 (TRY)
  Haynespro, otomotiv sektörünün gelişimi ile birlikte otomotiv, Ar-Ge, verimlilik artışı vb. konuları ön plana çıkararak size ve garajınıza değer katmayı planlamaktadır.
  shipping_truck

   

  Ödeme Seçenekleri :

  • Visa
  • Master Card.png

  HaynesPro VividWorkshop Araç Onarım Kataloğu

  Haynespro, günümüzde otomotiv sektörünün gelişmesiyle birlikte otomotiv, Ar-Ge İnovasyon, entegrasyon, ortaklık ve verimlilik artışını ön plana çıkararak size ve garajınıza değer katmayı planlayan bir programdır. 

  Haynespro, otomotiv satış sonrası pazarındaki farklı zorluklarla başa çıkma konusunda 25 yılı aşkın deneyime sahip bir otomotiv veri çözümleri ve iş akışı sağlayıcısıdır.

  Bu, servisinizden çıkamıyorsanız, destek alabileceğiniz ve arıza çözümlerini ve araç bilgilerini görebileceğiniz çevrimiçi bir araç kütüphanesi anlamına gelir.

  Haynespro web arayüzleri ile çalışan, herhangi bir kurulum gerektirmeyen, taşınabilir bir veri kontrol sistemidir.

  Herhangi bir bilgisayardan veya tabletten web sitesine giriş yaptığınızda kullanıcı adınız ve şifreniz ile bu platformu kullanabilirsiniz.

  HaynesPro'yu öne çıkaran özellikler nelerdir?

  Nitelikli Veritabanı Analistleri

  Haynespro'nun ana amacı otomotiv verilerini yönetmektir. Çalışma şekli sürekli olarak iyileştirmeyi hedeflemektedir. Çalışanları son derece yetenekli, sektör ağırlıklı ve işi bilen seçici geliştiricilerden oluşmaktadır.

  IT Ekibi

  Online araç kütüphanesi sisteminde DATA & IT ekibi sağlam olmalıdır. Profesyonel ve disiplinli personel sayesinde organize bir iletişim sonrasında kaliteli ürünler ortaya çıkar.

  Müşteri Desteği

  Zamanında, becerikli ve her dilde iletişim kurabilen teknik ekibimiz, geçici bir danışman olarak size destek olur ve müşterilere zaman kazandırmaya yardımcı olur.

  Teknik Yazarlar

  İş kolumuzda kaliteyi sağlamak hayati önem taşımaktadır. Eğitimli teknik yazarlardan oluşan ekibimiz 'Dört göz prensibine' göre çalışmaktadır; bu da verilerin WorkshopData'ya eklenmeden önce her zaman iki kez kontrol edildiği anlamına gelmektedir.

  Bu çalışma prensibi bize diğerlerinin yanı sıra ISO9001: 2015 sertifikasını kazandırdı.

  Dili seviyoruz! Çok kültürlü çeviri ekibimiz, otomotiv hakkında her şeyi bilen son derece yetenekli dil uzmanlarından oluşmaktadır.

  Devam eden hedefimiz, mevcut en iyi yerelleştirme çözümlerini kullanarak 29 dilimizin tamamında kesin, tutarlı ve teknik olarak doğru veriler sağlamaktır.

  Pazarlama ve Satış

  Yıllar boyunca birçok müşterimizi HaynesPro ürünlerinin tanıtımı ve satışı konusunda destekledik.

  Örneğin, stratejik çevrimiçi/çevrimdışı pazarlama kampanyaları, talimat videoları ve çevrimiçi satış desteği kullanarak.

  İsteğe bağlı olarak, pazarlamacı ve grafik tasarımcılardan oluşan ekibimiz ortak şirket hedeflerimize ulaşmak için birlikte çalışacaktır.

  NEDEN HAYNESPRO'YU SEÇMELİSİNİZ?

  Bugün piyasadaki en kapsamlı teknik veri tabanıdır 

  İhtiyaçlarınız için mümkün olan en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olur 

  Entegrasyon kolaylığı

  Veri yönetiminde yılların deneyimi

  En son teknolojiler ve veri teklifleri ile her zaman güncel

  Workshop Data Alet kitleri genel olarak 3 parça halinde mevcuttur. Workshop DATA, servis, garaj ve onarım hizmetleri veren tüm otomotiv endüstrisi ustalarının ilgisini çekmektedir.

  WorkshopData Akıllı

  WorkshopData Elektronik

  WorkshopData Tech

  -WorkshopData Smart

  Smart'ın iki temel özelliği vardır. İlk olarak, arıza kodları, analizler ve sorun giderme ayrıntılarıyla desteklenen semptomlar, nedenler ve çözümlerle birlikte OEM Teknik Servis Bültenlerini içerir.

  İkinci olarak Smart, yine semptomlar, nedenler ve çözümlerle tamamlanan, belirli modellerle ilişkili yaygın hatalar için bilinen düzeltmeler ve ipuçları için iyi bir kaynak içerir.

  TEKNİK SERVİS BÜLTENLERİ™ (SMARTFIX™)

  WorkshopData, orijinal ekipman üreticilerinden (OEM) gelen çok sayıda Teknik Servis Bültenine (TSB) anında erişim sunar.

  Teknik yazarlardan oluşan ekibimiz, aldığımız TSB'yi kullanıcının ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyarlar. Basit bir fare tıklamasıyla, mekanik bir alet için Teknik Servis Bültenlerinin kullanılabilirliğini anında kontrol edebilir.

  Tüm veriler OEM dokümantasyonu ile uyumludur.

  Sadece araç üreticileri tarafından bilinen hatalar, geçici çözümler ve arızalar hakkında ayrıntılı bilgilere tek noktadan erişim.

  Veriler orijinal OEM dokümantasyonu ile uyumludur (2008'den itibaren TSB'leri kapsar). Diğer veri tabanları ile etkili bir arayüz sağlayan endüstri standardı tanımlama bağlantıları.

  Diğer veri kategorilerine (özellikler, prosedürler, referanslar) akıllı bağlantılar. Bilinen konular için harcanan gereksiz zaman azalır.

  Mevcut bilgilere dayanarak atölye, sorunu şirket içinde düzeltmeye veya işi onaylı bir satıcıya yönlendirmeye karar verebilir.

  Hata kodları aranarak erişilebilir.

  VERILEN IPUÇLARI VE ONARIM BILGILERI (SMARTCASE™)

  ZAMAN VE PARA TASARRUFU

  Bu Akıllı özellik, HaynesPro'nun OEM tabanlı teknik verilerinden endüstri uzmanlarından ve tanınmış yardım masası kuruluşlarından gelen bilgilere kadar uzanır.

  SmartCASE ™, Avrupa pazarındaki araçlar için doğrulanmış düzeltmeler ve ipuçları içeren vakaları içeren benzersiz bir veritabanı modülüdür.

  Bağımsız bir atölyede, seçilen bir araç için sık olmayan sorunların çözümlerini hızlı bir şekilde kontrol etmeye yardımcı olarak zamandan ve paradan tasarruf sağlar.


  Tüm HaynesPro ürünlerinde olduğu gibi, her mühendisin verilerle çalışmasını sağlayan açık bir şekilde formüle edilmiş ve uygun çözümler sunar.

  43 markayı kapsayan 4600'den fazla benzersiz haber bülteni.

  Hata kodları aranarak erişilebilir.

  WorkshopData Elektronik

  HaynesPro'nun elektronik verileri atölyeler için her zaman önemli bir yardımcı olmuştur.

  Günümüzde, elektrik sistemleri ve ileri teknolojiler modern araçlarda giderek daha önemli bir özellik haline geldiğinde, bu daha da önemli hale gelmiştir. Bunun merkezinde HaynesPro'nun özel Araç Elektroniği Akıllı Yardımcısı Mk II (VESA) yer almaktadır.

  Özellikler

  Motor yönetimi, ABS, ESP ve klima için bağlantı şemaları
  Bileşen konumları ve bilgileri
  Hata kodları (üretici ve EOBD)
  Teşhis sihirbazı
  Zemin noktası konumları
  Kodları Akıllı Modüle bağlayın
  Araç Üzerindeki Yerler


  HaynesPro'nun en büyük hedeflerinden biri boşa harcanan zamanı almaktır. Araç onarımı sırasında, araç soket yerleri, kontrollerin yerleri gibi parçaların yerlerini görmek kolaydır.

  birimleri, EOBD soket konumu.
  EOBD konektör konumu
  Sensörler ve konumları
  Sigorta Tablosu ve yerleri
  Kontrol ünitesi konumları
  UYARI LAMBALARI VE GÖSTERGELER

  Kısa bir açıklama ve çözümle birlikte her üreticiye özgü olası uyarı lambalarının kapsamlı bir listesi.

  Mevcut uyarı lambalarına özel bir bakış

  Hem Avrupa hem de ABD araçlarını içerir

  KONFOR KABLOLAMA DİYAGRAMLARI

  Tüm önemli araç özellikleri için 'yerelleştirilmiş' kablo şemaları, hızlı, verimli ve ilk seferde onarım için kablo ve bileşen izleme işlevi.

  Kapı kilitleri, camlar, hava yastıkları, dış lambalar, çalıştırma/şarj ve yıkama/kablolama sistemlerini kapsayan kablo şemaları

  Kaydırma ve yakınlaştırma işlevi

  İlgili kabloları ve bileşenleri izlemek için işlevselliği vurgulayın

  WorkshopData TECH

  WorkshopData Tech ile araçların onarım ve arızalarına çözüm bulabilir, bakım zamanlarını, bakım aralıklarını ve hangi bakımda hangi işlemlerin yapılması gerektiğini görebilir, buna göre işlemler gerçekleştirebilir, müşterilerinize daha profesyonel hizmetler sunabilirsiniz.

  ID DATA

  TEKNİK ÖZELLİKLER STANDART OLARAK VİN KONUMLANDIRMA.

  Bu özellik sayesinde şasi numaralarının araçların neresinde olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca VIN (araç kimlik numarası), otomotiv endüstrisinin bireysel araçları tanımlamak için kullandığı benzersiz bir seri numarasıdır.

  Aynı zamanda bir aracın yasallığını ve durumunu belirlemenin anahtarıdır. HaynesPro Tech, aracı tam olarak tanımlayacak bir VIN kod çözme özelliğine sahiptir.

  Ayrıca motor kodu, TecDoc ve Avrupa Tip Onay kodları gibi ek arama seçenekleri de sunar.

  Ülkeye bağlı olarak, bir plaka araması da mevcut olabilir.

  Marka, model ve tipin üç adımda tanımlanmasına dayanan grafik tabanlı araç seçeneklerimiz araç renkleriyle özelleştirilebilir ve ayrı bir veri seti olarak da kullanılabilir.

  HaynesPro araç tanımı sizi benzersiz bir motor koduna götürür.

  Bakım

  Bakım prosedürü sayesinde HaynesPro size araçlarda hangi prosedürleri uygulamanız gerektiğini söyleyecektir.

  Bakım programları (OEM tabanlı)
  Yazdırılabilir çalışma sayfaları
  Halka açık bölümlere bağlantılar
  İzleme görevleri ve atılacak adımlar
  Ek görevler
  Manuel parça göstergesi
  Manuel Servis göstergesi sıfırlama
  Tetik kayışı yenileme aralıkları
  Lastik basıncı izleme sistemi
  VERİ AYARLAMA

  Bu özellik bize tork ayarlarından silindir ateşleme düzenlerine, rölanti hızından NOx emisyonlarına ve soğutma sistemi kapak basıncından arka fren disk kalınlığına kadar araçlarda olması gereken standart değerleri gösterir.

  Yardımcı tahrik kayışı
  Tekerlek ayarı
  Emisyon verileri
  Lastik ebatları ve basınçları
  Tork ayarları
  Klima servis konektörleri kapasiteleri
  YAĞCILAR VE SİVİLLER

  KONUMU GÖSTEREN TEKNIK RESIMLER

  Yine burada, kullanım kolaylığı için ilgili verilere uygun olarak açıklanan ve doldurma ve boşaltma tapalarının konumunu gösteren teknik çizimleri içeren tüm makul özellikler sağlanmıştır.

  ONARIM KILAVUZLARI

  DETAYLI, TEK TEK BAKIM IŞLEMLERI.

  Tetik kayışı; sökme / takma

  Zamanlama zinciri; sökme / takma

  Yardımcı tahrik kayışı; sökme / takma

  Debriyaj: sökme / takma

  Manuel şanzıman; sökme / takma

  Soğutma sistemi; boşaltma / doldurma

  Motor montajı; sökme / takma

  ONARIM SÜRELERİ

  DAHA GERÇEK ZAMANLI BIR MOLA.

  HaynesPro, ilgili görevleri dikkate alarak resmi onarım sürelerini genişletir, verilerini gerçek dünyada daha kullanışlı ve ilgili hale getirir.

  Modül, örtüşen hesaplama için çok sayıda kapsayıcı görev içerir. Takip eden görevleri listeleyerek, hiçbir çalışma süresinin göz ardı edilmemesini sağlıyoruz. Bu, atölye gelirini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

  Örtüşen teknoloji
  Standart işçilik süreleri
  Genel parçalara bağlantı
  İşi takip edin
  TEKNİK SYEDS

  YÜKSEK KALİTELİ TEKNİKLER

  Bir resim bin kelimeye bedeldir. HaynesPro'nun veritabanında 100.000'den fazla yüksek kaliteli teknik çizim bulunmaktadır.

  Bunlar halka açık görseller olmaktan çok, tanımlama kolaylığı için vurgulanmış özellik parçalarına ve doğrudan parça kataloğundaki bir alışveriş sepetine bağlanma seçeneğine sahip ısmarlama çizimlerdir.

  Belirtilen cıvata/somun için doğru torkun kullanıldığından emin olmak için tork ayarları çizimde gösterilmiştir.

  Yenilenmesi gereken cıvata/somun ve kilitleme bileşimi kullanımına ilişkin gereklilikler de bildirilmiştir.

  Kendi görüşünü yaz
  • Sadece kayıtlı kullanıcılar yorum yazabilir
  *
  *
  • Kötü
  • Mükemmel
  *
  *
  *

  HaynesPro VividWorkshop Araç Onarım Kataloğu

  Haynespro, günümüzde otomotiv sektörünün gelişmesiyle birlikte otomotiv, Ar-Ge İnovasyon, entegrasyon, ortaklık ve verimlilik artışını ön plana çıkararak size ve garajınıza değer katmayı planlayan bir programdır. 

  Haynespro, otomotiv satış sonrası pazarındaki farklı zorluklarla başa çıkma konusunda 25 yılı aşkın deneyime sahip bir otomotiv veri çözümleri ve iş akışı sağlayıcısıdır.

  Bu, servisinizden çıkamıyorsanız, destek alabileceğiniz ve arıza çözümlerini ve araç bilgilerini görebileceğiniz çevrimiçi bir araç kütüphanesi anlamına gelir.

  Haynespro web arayüzleri ile çalışan, herhangi bir kurulum gerektirmeyen, taşınabilir bir veri kontrol sistemidir.

  Herhangi bir bilgisayardan veya tabletten web sitesine giriş yaptığınızda kullanıcı adınız ve şifreniz ile bu platformu kullanabilirsiniz.

  HaynesPro'yu öne çıkaran özellikler nelerdir?

  Nitelikli Veritabanı Analistleri

  Haynespro'nun ana amacı otomotiv verilerini yönetmektir. Çalışma şekli sürekli olarak iyileştirmeyi hedeflemektedir. Çalışanları son derece yetenekli, sektör ağırlıklı ve işi bilen seçici geliştiricilerden oluşmaktadır.

  IT Ekibi

  Online araç kütüphanesi sisteminde DATA & IT ekibi sağlam olmalıdır. Profesyonel ve disiplinli personel sayesinde organize bir iletişim sonrasında kaliteli ürünler ortaya çıkar.

  Müşteri Desteği

  Zamanında, becerikli ve her dilde iletişim kurabilen teknik ekibimiz, geçici bir danışman olarak size destek olur ve müşterilere zaman kazandırmaya yardımcı olur.

  Teknik Yazarlar

  İş kolumuzda kaliteyi sağlamak hayati önem taşımaktadır. Eğitimli teknik yazarlardan oluşan ekibimiz 'Dört göz prensibine' göre çalışmaktadır; bu da verilerin WorkshopData'ya eklenmeden önce her zaman iki kez kontrol edildiği anlamına gelmektedir.

  Bu çalışma prensibi bize diğerlerinin yanı sıra ISO9001: 2015 sertifikasını kazandırdı.

  Dili seviyoruz! Çok kültürlü çeviri ekibimiz, otomotiv hakkında her şeyi bilen son derece yetenekli dil uzmanlarından oluşmaktadır.

  Devam eden hedefimiz, mevcut en iyi yerelleştirme çözümlerini kullanarak 29 dilimizin tamamında kesin, tutarlı ve teknik olarak doğru veriler sağlamaktır.

  Pazarlama ve Satış

  Yıllar boyunca birçok müşterimizi HaynesPro ürünlerinin tanıtımı ve satışı konusunda destekledik.

  Örneğin, stratejik çevrimiçi/çevrimdışı pazarlama kampanyaları, talimat videoları ve çevrimiçi satış desteği kullanarak.

  İsteğe bağlı olarak, pazarlamacı ve grafik tasarımcılardan oluşan ekibimiz ortak şirket hedeflerimize ulaşmak için birlikte çalışacaktır.

  NEDEN HAYNESPRO'YU SEÇMELİSİNİZ?

  Bugün piyasadaki en kapsamlı teknik veri tabanıdır 

  İhtiyaçlarınız için mümkün olan en iyi çözümü bulmanıza yardımcı olur 

  Entegrasyon kolaylığı

  Veri yönetiminde yılların deneyimi

  En son teknolojiler ve veri teklifleri ile her zaman güncel

  Workshop Data Alet kitleri genel olarak 3 parça halinde mevcuttur. Workshop DATA, servis, garaj ve onarım hizmetleri veren tüm otomotiv endüstrisi ustalarının ilgisini çekmektedir.

  WorkshopData Akıllı

  WorkshopData Elektronik

  WorkshopData Tech

  -WorkshopData Smart

  Smart'ın iki temel özelliği vardır. İlk olarak, arıza kodları, analizler ve sorun giderme ayrıntılarıyla desteklenen semptomlar, nedenler ve çözümlerle birlikte OEM Teknik Servis Bültenlerini içerir.

  İkinci olarak Smart, yine semptomlar, nedenler ve çözümlerle tamamlanan, belirli modellerle ilişkili yaygın hatalar için bilinen düzeltmeler ve ipuçları için iyi bir kaynak içerir.

  TEKNİK SERVİS BÜLTENLERİ™ (SMARTFIX™)

  WorkshopData, orijinal ekipman üreticilerinden (OEM) gelen çok sayıda Teknik Servis Bültenine (TSB) anında erişim sunar.

  Teknik yazarlardan oluşan ekibimiz, aldığımız TSB'yi kullanıcının ihtiyaçlarına en iyi şekilde uyarlar. Basit bir fare tıklamasıyla, mekanik bir alet için Teknik Servis Bültenlerinin kullanılabilirliğini anında kontrol edebilir.

  Tüm veriler OEM dokümantasyonu ile uyumludur.

  Sadece araç üreticileri tarafından bilinen hatalar, geçici çözümler ve arızalar hakkında ayrıntılı bilgilere tek noktadan erişim.

  Veriler orijinal OEM dokümantasyonu ile uyumludur (2008'den itibaren TSB'leri kapsar). Diğer veri tabanları ile etkili bir arayüz sağlayan endüstri standardı tanımlama bağlantıları.

  Diğer veri kategorilerine (özellikler, prosedürler, referanslar) akıllı bağlantılar. Bilinen konular için harcanan gereksiz zaman azalır.

  Mevcut bilgilere dayanarak atölye, sorunu şirket içinde düzeltmeye veya işi onaylı bir satıcıya yönlendirmeye karar verebilir.

  Hata kodları aranarak erişilebilir.

  VERILEN IPUÇLARI VE ONARIM BILGILERI (SMARTCASE™)

  ZAMAN VE PARA TASARRUFU

  Bu Akıllı özellik, HaynesPro'nun OEM tabanlı teknik verilerinden endüstri uzmanlarından ve tanınmış yardım masası kuruluşlarından gelen bilgilere kadar uzanır.

  SmartCASE ™, Avrupa pazarındaki araçlar için doğrulanmış düzeltmeler ve ipuçları içeren vakaları içeren benzersiz bir veritabanı modülüdür.

  Bağımsız bir atölyede, seçilen bir araç için sık olmayan sorunların çözümlerini hızlı bir şekilde kontrol etmeye yardımcı olarak zamandan ve paradan tasarruf sağlar.


  Tüm HaynesPro ürünlerinde olduğu gibi, her mühendisin verilerle çalışmasını sağlayan açık bir şekilde formüle edilmiş ve uygun çözümler sunar.

  43 markayı kapsayan 4600'den fazla benzersiz haber bülteni.

  Hata kodları aranarak erişilebilir.

  WorkshopData Elektronik

  HaynesPro'nun elektronik verileri atölyeler için her zaman önemli bir yardımcı olmuştur.

  Günümüzde, elektrik sistemleri ve ileri teknolojiler modern araçlarda giderek daha önemli bir özellik haline geldiğinde, bu daha da önemli hale gelmiştir. Bunun merkezinde HaynesPro'nun özel Araç Elektroniği Akıllı Yardımcısı Mk II (VESA) yer almaktadır.

  Özellikler

  Motor yönetimi, ABS, ESP ve klima için bağlantı şemaları
  Bileşen konumları ve bilgileri
  Hata kodları (üretici ve EOBD)
  Teşhis sihirbazı
  Zemin noktası konumları
  Kodları Akıllı Modüle bağlayın
  Araç Üzerindeki Yerler


  HaynesPro'nun en büyük hedeflerinden biri boşa harcanan zamanı almaktır. Araç onarımı sırasında, araç soket yerleri, kontrollerin yerleri gibi parçaların yerlerini görmek kolaydır.

  birimleri, EOBD soket konumu.
  EOBD konektör konumu
  Sensörler ve konumları
  Sigorta Tablosu ve yerleri
  Kontrol ünitesi konumları
  UYARI LAMBALARI VE GÖSTERGELER

  Kısa bir açıklama ve çözümle birlikte her üreticiye özgü olası uyarı lambalarının kapsamlı bir listesi.

  Mevcut uyarı lambalarına özel bir bakış

  Hem Avrupa hem de ABD araçlarını içerir

  KONFOR KABLOLAMA DİYAGRAMLARI

  Tüm önemli araç özellikleri için 'yerelleştirilmiş' kablo şemaları, hızlı, verimli ve ilk seferde onarım için kablo ve bileşen izleme işlevi.

  Kapı kilitleri, camlar, hava yastıkları, dış lambalar, çalıştırma/şarj ve yıkama/kablolama sistemlerini kapsayan kablo şemaları

  Kaydırma ve yakınlaştırma işlevi

  İlgili kabloları ve bileşenleri izlemek için işlevselliği vurgulayın

  WorkshopData TECH

  WorkshopData Tech ile araçların onarım ve arızalarına çözüm bulabilir, bakım zamanlarını, bakım aralıklarını ve hangi bakımda hangi işlemlerin yapılması gerektiğini görebilir, buna göre işlemler gerçekleştirebilir, müşterilerinize daha profesyonel hizmetler sunabilirsiniz.

  ID DATA

  TEKNİK ÖZELLİKLER STANDART OLARAK VİN KONUMLANDIRMA.

  Bu özellik sayesinde şasi numaralarının araçların neresinde olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca VIN (araç kimlik numarası), otomotiv endüstrisinin bireysel araçları tanımlamak için kullandığı benzersiz bir seri numarasıdır.

  Aynı zamanda bir aracın yasallığını ve durumunu belirlemenin anahtarıdır. HaynesPro Tech, aracı tam olarak tanımlayacak bir VIN kod çözme özelliğine sahiptir.

  Ayrıca motor kodu, TecDoc ve Avrupa Tip Onay kodları gibi ek arama seçenekleri de sunar.

  Ülkeye bağlı olarak, bir plaka araması da mevcut olabilir.

  Marka, model ve tipin üç adımda tanımlanmasına dayanan grafik tabanlı araç seçeneklerimiz araç renkleriyle özelleştirilebilir ve ayrı bir veri seti olarak da kullanılabilir.

  HaynesPro araç tanımı sizi benzersiz bir motor koduna götürür.

  Bakım

  Bakım prosedürü sayesinde HaynesPro size araçlarda hangi prosedürleri uygulamanız gerektiğini söyleyecektir.

  Bakım programları (OEM tabanlı)
  Yazdırılabilir çalışma sayfaları
  Halka açık bölümlere bağlantılar
  İzleme görevleri ve atılacak adımlar
  Ek görevler
  Manuel parça göstergesi
  Manuel Servis göstergesi sıfırlama
  Tetik kayışı yenileme aralıkları
  Lastik basıncı izleme sistemi
  VERİ AYARLAMA

  Bu özellik bize tork ayarlarından silindir ateşleme düzenlerine, rölanti hızından NOx emisyonlarına ve soğutma sistemi kapak basıncından arka fren disk kalınlığına kadar araçlarda olması gereken standart değerleri gösterir.

  Yardımcı tahrik kayışı
  Tekerlek ayarı
  Emisyon verileri
  Lastik ebatları ve basınçları
  Tork ayarları
  Klima servis konektörleri kapasiteleri
  YAĞCILAR VE SİVİLLER

  KONUMU GÖSTEREN TEKNIK RESIMLER

  Yine burada, kullanım kolaylığı için ilgili verilere uygun olarak açıklanan ve doldurma ve boşaltma tapalarının konumunu gösteren teknik çizimleri içeren tüm makul özellikler sağlanmıştır.

  ONARIM KILAVUZLARI

  DETAYLI, TEK TEK BAKIM IŞLEMLERI.

  Tetik kayışı; sökme / takma

  Zamanlama zinciri; sökme / takma

  Yardımcı tahrik kayışı; sökme / takma

  Debriyaj: sökme / takma

  Manuel şanzıman; sökme / takma

  Soğutma sistemi; boşaltma / doldurma

  Motor montajı; sökme / takma

  ONARIM SÜRELERİ

  DAHA GERÇEK ZAMANLI BIR MOLA.

  HaynesPro, ilgili görevleri dikkate alarak resmi onarım sürelerini genişletir, verilerini gerçek dünyada daha kullanışlı ve ilgili hale getirir.

  Modül, örtüşen hesaplama için çok sayıda kapsayıcı görev içerir. Takip eden görevleri listeleyerek, hiçbir çalışma süresinin göz ardı edilmemesini sağlıyoruz. Bu, atölye gelirini en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olur.

  Örtüşen teknoloji
  Standart işçilik süreleri
  Genel parçalara bağlantı
  İşi takip edin
  TEKNİK SYEDS

  YÜKSEK KALİTELİ TEKNİKLER

  Bir resim bin kelimeye bedeldir. HaynesPro'nun veritabanında 100.000'den fazla yüksek kaliteli teknik çizim bulunmaktadır.

  Bunlar halka açık görseller olmaktan çok, tanımlama kolaylığı için vurgulanmış özellik parçalarına ve doğrudan parça kataloğundaki bir alışveriş sepetine bağlanma seçeneğine sahip ısmarlama çizimlerdir.

  Belirtilen cıvata/somun için doğru torkun kullanıldığından emin olmak için tork ayarları çizimde gösterilmiştir.

  Yenilenmesi gereken cıvata/somun ve kilitleme bileşimi kullanımına ilişkin gereklilikler de bildirilmiştir.

  ShippingBanner