Arizatespitcihazi.com sitesinde, hızlı ve güvenli bir şekilde arıza tespit cihazlarına ulaşabilirsiniz . Tıklayarak alışverişe başlayın.

Close
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  rocket

  TNT / DHL

  WORLDWIDE SHIPPING
  tech_support

  REMOTE SUPPORT

  CLICK HERE
  best-seller

  TRUSTED SHOPPING

  100% CUSTOMER HAPPINESS
  Filters
  Para Birimi
  Ara

  Autel MS909, MS919, Thinktool Master ve Ultranın karşılaştırılması

  Autel MS909, MS919, Thinktool Master ve Ultranın karşılaştırılması

  Ultra, MS909, MS919, Thinktool Master Karşılaştırması

  Autel Maxisys 909, 919 ve Ultra - Launch X-431 Pad V, Pad VII - Thinktool Master ve Master X Diyagnostik Karşılaştırması

  Sizlerden gelen istekler doğrultusunda distribütörü olduğumuz Autel, Launch ve Thinktool markalı bu cihazları karşılaştırdık.

  Autel, Maxisys Ultra, 919 ve 909 cihazları ile diagnostik sektöründe başarı yakalamış, Launch ve thinkcar da üst düzey diagnostik işlemlerinde başarı yakalamış Launch X-431 Pad V ve Pad VII ile Thinktool Master ve Master X cihazlarını karşılaştırdık.

  Binek araçlar veya hafif ticari araçlar, bazen de ağır vasıtalar;

  Yerli markalar, Asya, Avrupa, Amerika markaları, 1996 sonrası üretilen araçlar ile çalışan bu cihazlar çeşitli yönlerden birbirinden farklıdır.

  Arıza kodu okuma silme, yağ sıfırlama, fren balatası sıfırlama, direksiyon açı sensörü sıfırlama, akü adaptasyonu, gaz kelebeği adaptasyonu, şanzıman adaptasyonu, dpf rejenerasyonu, enjektör kodlama, tpms sıfırlama, adblue sıfırlama, egr adaptasyonu, koltuk kalibrasyonu hepsi temel bir şekilde çalışır.

  Arıza tespiti, kodlama, programlama gibi özelliklerinin dışında hepsinin farklı özellikleri vardır.

  Cihazların donanımlarına bakmak istersek; Autel 909 ve 919 9.7 inç, Ultra 12.9 inç, LaunchPad V, Thinktool Master ve Master X 10 inç, Pad VII 13.3 inç tablete sahip.

  Hepsi android sisteme sahip, Autel ve Launch Octa-Core işlemciye sahip ancak Thinktool Quad-Core işlemciye sahip.

  Autel 909 ve 919'un pil kapasiteleri 15000 mAh, Ultra'nın pil kapasitesi 18000 mAh, Pad V'nin pil kapasitesi 9360 mAh, Pad VII'nin pil kapasitesi 19000 mAh ve Thinktool'un pil kapasitesi 6000 mAh.

   909'da Maxiflash VCI Araç bağlantısı, 919 ve Ultra'da Maxiflash VCMI araç bağlantısı, Pad V'de Akıllı araç bağlantısı bulunmaktadır.

  Box 3.0, Pad VII ve Thinktool Master X'de Smart Link C, Thinktool Master'da Thinkdiag aracılığıyla yapılıyor. Thinktool Master dışında diğer 6 cihaz J2534, Doip ve RP1210/D-PDU protokollerini desteklemektedir.

  Tüm cihazlar otomatik araç tanıma fonksiyonuna sahiptir. Diğer markalardan farklı olarak Autel, arıza analizi ve arıza kodu düzeltme rehberlik fonksiyonuna, ayrıca belirli araçlarda kullanılabilen teknik servis bültenlerine ve plaka okuyucu fonksiyonuna da sahiptir.

  Ve dizel emisyonlarını sıfırlama işlemini yapıyor.

  Autel 909, 919, Ultra ve Thinktool Master ve Master X'te aktif test yapılabiliyorken Launch Pad V ve Pad VII'de bu fonksiyon bulunmuyor.

  Onlardan farklı olarak Launch, uzaktan teşhis fonksiyonlarına sahiptir.

  Adas, Videoscope ve batarya test fonksiyonları bu 7 araçta opsiyoneldir, 919 ve Ultra'da osiloskopu kullanabilirken, Launch ve Thinktool'da bu fonksiyon opsiyoneldir, ancak 909'da bu fonksiyon yoktur.

  Benzer şekilde, 919 ve Ultra'da multimetreyi kullanabilirsiniz, bu işlev Launch'ta isteğe bağlıdır, ancak bu işlev Thinktool ve Autel 909'da mevcut değildir.

  Can Bus kontrol fonksiyonu ve dalga formu dinamosu sadece Autel 919 ve Ultra'da kullanılır.

  Termal görüntüleyici, çalışma ışığı, yerleştirme istasyonu, tpms fonksiyonları Thinktool Master ve Master X'te opsiyonel olarak kullanılır, sadece şarj istasyonu Ultra'da standart donanımdır ve tpms fonksiyonu Launch'ta opsiyonel olarak kullanılır, diğer modellerde kullanılmaz.

  Yazıcı desteği Thinktool Master X'te kullanılırken Master'da opsiyoneldir.


  Kısacası yapmak istediğiniz işlemlere göre farklı tabletler bulabilirsiniz.

  Yorumunuzu bırakın