Arizatespitcihazi.com sitesinde, hızlı ve güvenli bir şekilde arıza tespit cihazlarına ulaşabilirsiniz . Tıklayarak alışverişe başlayın.

Close
(0) Ürün
Alışveriş sepetinizde ürün yok.
Tüm Kategoriler
  rocket

  TNT / DHL

  WORLDWIDE SHIPPING
  tech_support

  REMOTE SUPPORT

  CLICK HERE
  best-seller

  TRUSTED SHOPPING

  100% CUSTOMER HAPPINESS
  Filters
  Para Birimi
  Ara

  Ancel S3000 EVAP Gaz Kaçağı Tespiti

  Ancel S3000 EVAP Gaz Kaçağı Tespiti

  Ancel S3000 EVAP Gaz Kaçağı Tespiti ve Yakıt Borusu Teşhis Cihazı 

  Ancel S3000 EVAP Gaz Kaçağı Tespiti ve Yakıt Borusu Teşhis Cihazı, araçlardaki gaz sızıntılarını ve yakıt borusu sorunlarını tespit etmek için kullanılan güçlü bir araçtır.

  Bu cihaz, otomobil teknisyenlerinin, sürücüler için büyük bir güvenlik sorunu olabilecek bir otomobilin yakıt sistemindeki sorunları hızlı ve doğru bir şekilde teşhis etmelerine yardımcı olmak için tasarlanmıştır.

  Ancel S3000, teşhis edilmesi çok zor olan EVAP sızıntıları da dahil olmak üzere bir aracın yakıt sistemindeki sızıntıları hızlı bir şekilde tespit edebilen ileri teknoloji ile donatılmıştır.

  Cihaz ayrıca yakıt hatları ve enjektörler gibi yakıt sisteminin diğer bölümlerindeki sızıntıları da tespit edebilir.

  Sızıntıları doğru bir şekilde tespit ederek, S3000 teknisyenlerin sorunları daha ciddi hale gelmeden tespit etmelerine ve onarmalarına yardımcı olabilir.

  Ancel S3000'in en önemli özelliklerinden biri, sızıntıları tespit etmek için duman üretme kabiliyetidir. Bu sızıntı tespit yöntemi oldukça etkilidir çünkü duman, yakıt sistemindeki çatlakları belirleyerek sızıntının yerini belirlemeyi kolaylaştırır.

  Cihaz ayrıca dumanı sistem boyunca dağıtabilen ve teşhisin doğruluğunu daha da artıran güçlü bir üfleyici ile donatılmıştır.

  S3000 ayrıca onu otomobil teknisyenleri için değerli bir teşhis aracı yapan bir dizi başka özellik ile birlikte gelir.

  Yakıt basıncını ve yakıt hatlarının bütünlüğünü test etmek için ideal olan 23 psi'ye kadar basınç üretebilen yerleşik bir hava kompresörüne sahiptir.

  Cihaz ayrıca, teknisyenlerin farklı teşhis testleri için basıncı gerektiği gibi ayarlamasına olanak tanıyan yerleşik bir hava regülatörüne sahiptir.

  S3000, cihazı teknisyenlerin işlerini kolaylaştırır ve arıza tespit sırasında zamandan tasarruf sağlar.

  Kolay kullanım sağlar ve kesin çözüm verir. Kullanıcıların farklı teşhis seçenekleri arasında hızlı bir şekilde gezinmelerini sağlayan net ve sezgisel bir arayüze sahiptir.

  Cihaz ayrıca, cihazı kullanmak için adım adım talimatların yanı sıra sorun giderme ipuçları ve bakım talimatları sağlayan kapsamlı bir kullanım kılavuzuyla birlikte gelir.

  Gelişmiş teşhis yeteneklerine ek olarak, Ancel S3000 de dayanacak şekilde üretilmiştir.

  Yoğun bir oto tamirhanesinde günlük kullanım taleplerine dayanacak şekilde tasarlanmış yüksek kaliteli malzemelerle üretilmiştir. 

  Sonuç olarak, Ancel S3000 EVAP Gaz Kaçağı Tespiti ve Yakıt Borusu Teşhis Cihazı, oto teknisyenlerinin bir aracın yakıt sistemindeki sorunları hızlı ve doğru bir şekilde teşhis etmelerine yardımcı olabilecek güçlü bir araçtır.

  İleri teknolojisi, kullanım kolaylığı ve dayanıklılığı ile S3000, teşhis yeteneklerini geliştirmek ve müşterilerine daha iyi hizmet sunmak isteyen her oto tamircisi için değerli bir yatırımdır.

  Yorumunuzu bırakın